Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Мі-100 (Україна).

Відлякувач від мишей та від щурів «Мі-100» - ефективний засіб боротьби з гризунами в житлових та нежитлових приміщеннях площею до 100 кв.м. Результат досягається за рахунок випромінювання мінливих ультразвукових хвиль і протягом тижня-півтора шкідники повністю зникають з охоронюваної території.
Відлякувач мі-100 працює абсолютно безшумно для людського вуха тому не завдає ніяких незручностей при роботі. Виробник забезпечив низьку ціну на відлякувач без шкоди його основним характеристикам. Мі-100 не тільки гарантує позбавлення від гризунів, але й здатен працювати в нестандартних умовах – при низькмх температруах, перепадах температур та рівня напруги в мережі.
Для початку використання достатньо помістити відлякувач гризунів у розетку. Прилад має кругову діаграму розповсюдження ультразвуку тому бажано його розмістити приблизно в центрі тієї площі, що хочете захистити від шкідників.
Придбати відлякувач від мишей та щурів «Мі-100» по самій низькій ціні без передплати з безкоштовною доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині «I-Protect»!
Докладніше за т. О677190866

Ивано-Франковск

Авторизация

Похожие объявления